طرح ویژه حمایت از کسب و کارها

10 درصد تخفیف محدود

کد تخفیف: PL-10

طرح ویژه حمایت از کسب و کارها

10 درصد تخفیف محدود

کد تخفیف: PL-10

ما پــلاس گـــرافـــی ها، هنــر خــاصی در ضــمــیـنــه طــراحــی داریــم!

طراحی سایت در نگاه اول کلمه ایی ساده اما در واقعیت فراتر از چیزیی است که فکر می کنیم، طراحی هدفمند یک وب سایت می تواند سبب اعتماد و جلب توجه مشتریان شود و نیاز به پالایش رفتار کاربران و همچنین تعیین یک استراتژی هدفمند دارد.

پس اگر بررسی صحیحی در مورد کاربر هدف و اگر ساختاری هدفمند در طراحی و اجرای یک سایت نباشد، می تواند پروژه شما را از آنچه در نظر دارید دورتر کند، بنابراین باید در نظر داشته باشید که طراحی یک وب سایت نیاز به تحقیق و یک تیم متخصص دارد تا به شکوفایی برسد.

کسب و کار آنلاین شما برای ما با ارزش است

ارائه یک کسب و کار در بستر آنلاین می تواند تجربه ای جذاب و تحول ساز باشد

جهانی بی نهایت

فضای وب، جهانی مجزا و بی نهایت است و اگر با یک استراتژی مناسب و هدفمند به آن ورود کنید می توانید کسب و کار و خدمات خود را به شکلی هوشمندانه به افراد معرفی نمایید.

همواره در دسترس

بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافی، کسب و کار آنلاین شما همیشه و در هر ساعت از شبانه روز در دسترس کاربران است و می تواند به آن ها خدمت رسانی کند، و این یعنی هوشمندانه کار کردن.

اعتـــماد و اعتبار

امروزه داشتن یک نسخه از کسب و کار به صورت آنلاین اهمیت ویژه ای دارد و سبب اعتماد بیشتر کاربران خواهد شد، شاید شما هم از افرادی باشید که به یک وب سایت بیشتر از یک پیج اعتماد می کنید.

هزینه کمتر

ارائه یک کسب و کار در بستر آنلاین هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت. هزینه های راه اندازی یک کسب و کار آنلاین بسیار کمتر از آن چیزیست که در دنیای واقعی با آن روبرو می شوید.

سوالات شما برای طراحی سایت

پاسخ به سوالات متداول شما عزیزان در زمینه طراحی سایت را در زیر مشاهده نمائید

نحوه درخواست شما برای طراحی یک وب سایت توسط متخصصان ما مورد بررسی و آنالیز قرار خواهد گرف و بعد از این آنالیز ها، طی جلساتی حضوری و یا غیرحضوری برنامه ها و استراتژی های لازم به شما ارائه خواهند شد تا در نهایت یک وب سایت با کیفیت و هدفمند برای شما طراحی شود.

تمامی هزینه ها و تعرفه های طراحی سایت با توجه به بزرگی پروژه و قابلیت ها و امکانات مدنظر تعیین می شود، با توجه به هدف همیشگی گروه پلاس گراف که خدمت رسانی است، نهایتا هزینه ای بسیار منصافه از شما تقبل خواهد شد.

محتوای کلی که در سایت طراحی شده درج می شود محتوایی نمونه و نمایشی و مرتبط با حوزه کاری شما می باشد، اما اطلاعات تماس شما در وب سایت قرار خواهد گرفت و تنظیم خواهد شد. ذکر این نکته ضروری است که خدمات تولید محتوا توسط ما نیز ارائه می شود که به صورت جداگانه قابل سفارش و تهیه است.

مدت زمان تکمیل یک پروژه به بزرگی و نیز گستردگی آن بستگی دارد و معمولا برای پروژه های کوچک تا متوسط زمانی بین 15 روز الی یک ماه در نظر گرفته می شود و برای پروژه های بزرگتر این زمان بیشتر است.

گروه پلاس گراف با توجه به دانش و تخصص متخصصان خود در تمامی حوزه های مختلف خدمات طراحی سایت را به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

سوال دیگری دارید؟

جهت صحبت کردن استرس دارید؟ پس در تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام به ما پیام دهید